meble na wymiar jastrzebie zdroj

meble na wymiar jastrzebie zdroj Wcielone oznacza Bóg przyszedł na ziemię w postaci ludzkiej lub cielesnej”.

Wierzę, że Jezus umarł za moje grzechy również, ale to nie jest to, co czyni mnie chrześcijaninem. Nawet Szatan wierzy, że Jezus jest synem Boga i naszego Zbawiciela, to nie czyni Szatan chrześcijaninem. Szatan jest anty-chrześcijańskie, jak jest to możliwe. mogę uwierzyć , że Konfucjusz był wielkim przywódcą Chińczyków, ale to nie czyni mnie chińskie. Być chrześcijaninem trzeba żyć życiem wierzącego i naśladowcy. Musisz pozwolić Jezus żyje w tobie jako swego Pana.

Ty stwierdził: „Po tym wszystkim On jest duchem.”

Wierzę, że Jezus oddał duchowości, kiedy On stał się człowiekiem. Był następnie dał je z powrotem, gdy On zmartwychwstał.

Ty stwierdził: „Tylko ci, którzy nie wierzą, że Chrystus jest synem Boga nie są chrześcijanami.”

meble na wymiar jastrzebie zdroj

Jak już wspomniałem powyżej, istnieje wiele osób, które wiedzą, że Jezus jest Synem Bożym, ale nie są chrześcijanami. Innymi słowy nie chcą pójść za Nim i nie będzie. Niektórzy protestują znacznie.

Ty stwierdził: „Nie ma większej tolerancji protestancka Katolicki, jeden za drugim. Katolicy kiedyś, że protestanci byli idą do piekła, a następnie protestanci zaczęli protestować, że katolicy idą do piekła. Musimy skupić się indywidualnie na Boga, aby rozpocząć rozwijanie relacji z Nim, i zacząć zadawać mu, co myśli o nas. „

Nie jestem ani katolikiem ani protestantem. Tolerancja jest dobrą rzeczą, ale myślę, że miłość jest lepsza. Miłość jest o wiele bardziej zróżnicowane i daleko idące. Pismo Święte uczy, że powinniśmy każdy indywidualnie wypracować własne zbawienie z bojaźnią i drżeniem. Droga do rozwijania relacji z Bogiem jest jak nauczał w Piśmie Świętym i Jego prawdziwych ministrów. Oni mówią nam, co Bóg myśli o nas i co musimy zrobić, aby zmienić.

To było to dla korespondencji.
Artykuł dzięki:

Author: funduszpomorze.pl

Share This Post On