jak wybrac meble do przedpokoju

jak wybrac meble do przedpokoju Flp 2: 1-8 (ESV)

Celem tego artykułu nie odłożyć katolików jest to wysiłek, aby połączyć je z zamieszania, a następnie prowadzić z dala od ślepych przewodników i je uwolnić. „I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie wzięli z plag. Objawienie 18: 4 (KJV). To powołanie jest częścią komunikatu do świata nadchodzącego Królestwa Bożego. Każdy powinien mieć swobodę wypracować własne zbawienie. Swobodnie brać życie, nauka, poprawiając się, rośnie w łasce i poznaniu Chrystusa i Jego nauki poważnie. Swoboda uzyskać osobiście i cały sercem zaangażowany w coś wartościowego i spełnienie, coś, co prowadzi do życia wiecznego, i życia niezniszczalnego. Droga bez Chrystusa i Jego lekcje prowadzi do śmierci.

Jest na to sposób, który wydaje prawo do człowieka, lecz w końcu prowadzi do śmierci. Przysłów 14:12 (NIV)

jak wybrac meble do przedpokoju

Jezus odpowiedział: „Ja jestem drogą i prawdą, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze mnie Jan 14:.. 6 (NIV)

W jaki sposób można pokazać miłość do swojego nauczyciela, Boga? Poprzez naukę i zastosowanie, czego naucza. Kochasz swoją lidera poprzez bycie dobrym naśladowcą, dobrym uczniem, dobrym uczniem. Jeśli traktować Biblię jako coś, ale słowo Boże jesteś bycia obraźliwym o Nim. Jeśli uważasz, że Biblia jest słowem Boga należy to, co uczy i polecenia, a nie to , co dowodzić ludźmi.

jak wybrac meble do przedpokoju

Gdy katolicy próbują czytać Biblię często są zdezorientowani, ponieważ nie wykazuje podobieństwa do ich religii. Oni często nie mogą zrozumieć, a niestety, staje się bezużyteczny do nich.

Katolicy w zasadzie nie czytają Pismo Święte. Są jak grupa duchowo i biblijnie analfabetami, oni nie znają prawdy. To nic nowego, katolicy nie wolno było czytać Biblię przed 1911. Od tamtej pory nie zostały one zachęcać do lektury.Ich Przesłony są papiestwo i kler. Są one prowadzą do Morza Świętego, że tak powiem, i wszystko w niej utonąć, jeśli nie obudzić.

A to, wiedząc, sezon, który już jest czas, aby obudzić się ze snu: na razie jest zbawieniem bliżej nas niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Rzymian 13:11 (ASV)

Artykuł dzięki:

Author: funduszpomorze.pl

Share This Post On