jak dobrac kolory mebli w kuchni

jak dobrac kolory mebli w kuchni

Nie zapomnij Florida stare domy styl w Key West, jak Ernest Hemingway w domu, wspaniałego domu, w swoim czasie, ozdobione francuskich i hiszpańskich meble. Key West znajduje się również słynny dom prezydenta Harry’ego Trumana; znany jako Little White House. To jest w stylu wiktoriańskim domu, w którym wielu z naszych prezydentów odwiedził. Key West jest znany ze stylu domu muszli, wprowadzonego przez imigrantów z Bahamów. Dom muszla jest styl architektoniczny domu z wykorzystaniem rodzimych konchy, belek, niskie dachy dwuspadowym i dużych ganki.

W Sarasota, John Ringling, z Ringling braci Circus, zbudowany w stylu włoskiego renesansu rezydencję wzorowaną pałacu w Wenecji, Włochy.

Tampa Bay Hotel, położony w Tampa, został zbudowany przez Henry roślin, magnata kolejowego. Hotel ten wykorzystuje również hiszpański styl neomauretański.

jak dobrac kolory mebli w kuchni

Old Florida obejmował również połowie 19 wieku Floryda klasycznym przebudzeniowe domowych plantacji style jak dom Gamble Plantation w Ellenton, jedynej zachowanej rezydencji Antebellum koło Petersburga.

Florida domy starym stylu miał nie tylko jedne z najwspanialszych eleganckich hoteli, stary świat; miał też trochę niefrasobliwe, proste domów. Jednym z najbardziej znanych jest Floryda Cracker ojczystego domu stylu, który odzwierciedla zielonego projektowania przy użyciu lokalnych zasobów naturalnych i jest zaprojektowane tak, aby wytrzymać warunki Florydzie.

jak dobrac kolory mebli w kuchni

Te domy były wygodne w upale na Florydzie, ponieważ zostały zbudowane z ziemi, więc chłodzenie powietrza może krążyć wokół nich. Mieli także wysokie ostrołukowe arki dachy blaszane odzwierciedlać ciepło, zacieniony owinąć wokół ganki z dłuższych linii dachu i dużą ilością okien do cross wentylacji. Dom Cracker, teraz nazwany „Cracker Chic”, robi comeback na południu z nowoczesnych rozwiązań.

Następnym razem, gdy jesteś w podróży na Florydzie, to dlaczego nie wybrać się na wycieczkę do niektórych z tych historycznych skarbów? Jeszcze lepiej, wziąć malowniczego Starego Florida Heritage Highway, bogate w zasoby naturalne, w którym można obserwować duszpasterską wiejskich i odkrywania historycznych Florida domy starym stylu jak w domu Cracker słynnego pisarza Marjorie Kinnan Rawlings w Cross Creek, środowisku, które przyciąga pisarzy, poetów i artystów. To miejsce, które przywróci wam ducha i odświeżyć swoją duszę. Szczęśliwej podróży!

Copyright 2011 pięknych wnętrzach za mniej, LLC

Ten artykuł może być przedrukowany z następujących warunków: Musi być przedrukowany w całości i bez zmian, informacje o autorze w artykule muszą być włączone i wszelkie wbudowane linki i musi być aktywne.

Artykuł dzięki:

Author: funduszpomorze.pl

Share This Post On